Резюме зразок

646
4
3 895
646

Зазвичай резюме отримує лише 8 секунд уваги HR. Щоб бути впевненим, що ваше витримає конкуренцію, потрібен професійно розроблений, чіткий та зрозумілий зразок резюме з правильним форматом, розбірливими шрифтами та достатньою кількістю креативності, щоб утримати увагу HR.

Ось, що ви дізнаєтесь у цьому короткому огляді:

  • Як створити резюме краще, ніж 9 з 10 інших резюме.
  • Як скласти резюме, що приведе до найбільшої кількості інтерв’ю.
  • Як описати свій досвід роботи в резюме, як вказати навички та досягнення, щоб отримати бажану роботу. Звичайно з прикладом резюме із конструктора все буде легше, отже підемо з самого початку:

Фото та контактна інформація

Фотографія професійної якості особливо важливо для місць роботи, що вимагають спілкування з людьми. Ми рекомендуємо фото по груди на білому або блідо-сірому тлі, як ті що використовуються в профілі на LinkedIn. Тепла, дружня посмішка виглядатиме привітливо, а чіткий діловий стиль підкреслить ваш професійний підхід. Включення якісної фотографії в ваше резюме допоможе вам зробити правильне враження на вашого потенційного роботодавця, особливо якщо ви подаєте заявку на роботу в області продажів, людських ресурсів, зв’язків з громадськістю, управління подіями або керівній посаді старшого рівня.

Ми всі знаємо, що в резюме необхідно вказувати в контактну інформацію. Проблема в тому, що коли ви робите це самостійно, вона може займати занадто багато місця і захаращувати найцінніше – верхню третину резюме.

Завжди включайте номер телефону (з кодом країни, навіть при локальному використанні) і професійну адресу електронної пошти. Ваше місце розташування є необов’язковим, якщо ви не плануєте переїзд або не збираєтеся багато подорожувати. Месенджери і Skype зручні для інтерв’ю поза країною. Якщо включаєте свій профіль LinkedIn, вказуйте його зі встренною URL-адресою (як отримати персоналізований URL-адресу для LinkedIn, натисніть тут).

Завжди відповідайте на електронні листи, телефонні дзвінки або sms по контактам, зазначеним в резюме протягом 12 годин

Коротка інформація

Роль цієї секції – звернути увагу і зацікавити рекрутера у прочитанні далі.

Якщо у вас є принаймні досвід на 2-3 позиціях в обраній вами сфері, вкажіть коротко ваш професійний фокус і в чому ваша головна цінність для компанії. Недавні випускники, або ті, хто претендує на роботу за межами своєї знайомої ніші, можуть розповісти про свої кар’єрні цілі та як вони збираються розвиватися в компанії.

Залежно від вашого досвіду кар’єри ви можете вказати або кар’єрні цілі (актуально для тих хто без досвіду роботи), або резюме вашого кар’єрного росту (для професіоналів з великим досвідом у своїй галузі).

Навички

Це ваш шанс не тільки перерахувати всі професійні і особистісні навички, а й включити ті ключові слова, що вказані в описі позиції. Це зачепить погляд і рекрутера / HR ботів ATS (програмне забезпечення, що використовується для автоматичного сортування резюме від кандидатів).

Вказівка ​​технічних навичок важливо, тим кандидатам, хто повинен продемонструвати вміння використовувати певні програми, програми та платформи. Не соромтеся і знайдіть 3-5 навичок.

Не слід вказувати тут навик використання Microsoft Word та електронної пошти – це те ж саме, що хвалитися навичками читання, письма та здійснення телефонних дзвінків.

Освіта і професіональному розвиток

Тут вказується навчальний заклад, освіта, включаючи рік і ступінь в зворотному хронологічному порядку. Особливо актуально для недавніх випускників, які можуть вказати також тему дипломної роботи та нагороди/відзнаки (якщо є).

У секції Сертифікати відзначаються курси і програми проф. розвитку. Вони демонструють вашу готовність освоїти нові технології і тренди, професійні навички, швидку здатність до навчання і легку адаптованість.

Досвід роботи

Хороші резюме починаються з останньої роботи. Розкажіть про свою посаду і обов’язки. Але не забудьте вказати по пунктах конкретний результат: скільки і які завдання ви вирішили, яку користь принесли ваші пропозиції. Важливо показати не тільки ваші обов’язки, але і те, що ви зробили для компанії.

Підказка: Зручна розстановка по пунктам дасть вашому резюме більше часу на перегляд і, в кінцевому підсумку, більше познайомить в вашими досягненнями.

Що рекрутер і, в кінцевому рахунку, компанія хоче знати, це «чи можете ви виконати цю роботу?». Ваш розділ з досвідом повинен дати відповідь на це питання.

Проведіть мозковий штурм всіх ваших попередніх завдань і витягніть 3-5 кількісних досягнень, навіть якщо вам потрібно бути трохи творчим: «Скоротив втрату виробничих ресурсів на 65%. Завершив проект з переобладнання приміщень. Зменшив відстань, що проходить мед. персонал до пацієнтів на 88% ». (Звичайно, хто в дійсності вважає всі кроки медсестер? Але це конкретно кількісне досягнення, яке привертає увагу)

Пам’ятайте, що ваші навички і навички повинні бути дуже важливими для роботи, на яку ви подали. Уважно перегляньте опис позиції і виберіть 8-10 ключових слів, які найкраще описують роботу. Тепер включіть ці ключові слова в розділи досвіду, навичок і компетенцій. Вони повинні виглядати так, як ніби вони гармонійно знаходилися там, а не скопійовані з опису. В кінцевому рахунку ви націлені на людські очі, а не на нещадну ATS.

Переконайтеся, що резюме тримає удар – не просто перераховуйте свої обов’язки, але демонструйте свої досягнення в кожній позиції. Покажіть потенційному роботодавцю, яку цінність ви збираєтеся внести в свою організацію

Мови

Перерахуйте будь-які додаткові мови, крім рідної, якщо ви володієте мовою як мінімум на середньому рівні. Для будь-якої міжнародної компанії англійська мова є обов’язковою умовою, і будь-якиа інша мова може підвищити вашу зарплату на 10-20%. Деякі з найбільш затребуваних (і добре оплачуваних) мов включають німецьку, іспанську, французьку, шведську, турецьку та китайську. Перерахуйте будь-які менш поширені мови тільки в тому випадку, якщо вони вказані в оголошенні про роботу, і ви вважаєте, що додали б цим цінність вашому резюме.

Сфери компетенцій

На відміну від ключових навичок цей розділ більш загальний і демонструє скоріше вашу професійну спрямованість. Тут можна включити здатності і коло професійних інтересів в якому ви перебуваєте. (Якщо це актуально для поточної пропозиції). Наприклад, управління командою, розвиток продукту, фінанси.

У міру того, як все більше і більше компаній переходять на віддалену роботу і передають багато завдань AI і ботам, навички людей стають все більш цінними.

Крім того, в розділі «Про себе» уникайте слів-кліше, «відповідальний» і «працьовитий». Замість цього вкажіть, що вам подобається в роботі і куди ви рухаєтеся. Ви можете відмітити лише пару особистих рис, які підкреслять ваші професійні здібності. І ні, гра на гавайської гітарі, не одна з них

Нарешті, збережіть своє резюме в форматі PDF, щоб бути впевненим що все форматування залишиться на місці, оскільки різні версії Word часто можуть зіпсувати вашу добре продуману структуру.
Бажаємо вдачі, ви все зможете!